Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Pure Estates

Batalionu AK "Bałtyk" 9 lok U5 Warszawa

Mapa

509 321...

509 321 353

biuro nieczynne: 9:00 - 20:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

pureestates.pl/

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Magdalena Twardowska-Zin
  • Patryk Poręba
  • Paweł Siemiński
  • +8

O nas

Pure Estates to butikowe biuro nieruchomości, które w swoich szeregach zrzesza nie tylko profesjonalistów, ale przede wszystkim pasjonatów, dla których rynek nieruchomości nie ma tajemnic.
Specjalizujemy się w sprzedaży mieszkań, apartamentów i domów oraz w poszukiwaniu najciekawszych nieruchomości dla naszych klientów. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego, ale dla ciekawych inwestycji, nie boimy się przekraczać granic, nie tylko tych mentalnych.
Wierzymy, że stworzyliśmy miejsce, w którym nasi klienci czują się komfortowo, mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i bezpieczeństwo transakcji i do tego miejsca serdecznie zapraszamy!

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

82

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Pure Estates

Filtruj

1 300 000 zł71,94 m² 18 070,61 zł/m²

Magdalena Twardowska-Zin

Magdalena Twardowska-Zin

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal mieszkalny zaadaptowany na biuro w nowoczesnej inwestycji na Pradze Południe,...

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57 m² 13 157,89 zł/m²

Magdalena Twardowska-Zin

Magdalena Twardowska-Zin

Profesjonalny Agent

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie do remontu położone na warszawskim Gocławiu przy ul. Umińskiego. Budynek/osiedle...

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł48,61 m² 14 503 zł/m²

Magdalena Twardowska-Zin

Magdalena Twardowska-Zin

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe (z możliwością wydzielenia 3) mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

Magdalena Twardowska-Zin

Magdalena Twardowska-Zin

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dużą kawalerkę z oddzielną kuchnią, znajdującą się na warszawskim Gocławiu....

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

Magdalena Twardowska-Zin

Magdalena Twardowska-Zin

Profesjonalny Agent

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na warszawskim Gocławiu....

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58,70 m² 19 591 zł/m²

Magdalena Twardowska-Zin

Magdalena Twardowska-Zin

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia....

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł84,60 m² 14 066,19 zł/m²

Magdalena Twardowska-Zin

Magdalena Twardowska-Zin

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Park Angielski. Budynek Mieszkanie znajduje...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,10 m² 14 841 zł/m²

Magdalena Twardowska-Zin

Magdalena Twardowska-Zin

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Mokotowa przy ul. Etiudy...

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł101 m² 13 762 zł/m²

Magdalena Twardowska-Zin

Magdalena Twardowska-Zin

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Poranna kawa we własnym ogrodzie w ciszy i spokoju. To możliwe na wyciągnięcie ręki. Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł101 m² 13 762 zł/m²

Magdalena Twardowska-Zin

Magdalena Twardowska-Zin

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle...

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł55 m² 18 181,82 zł/m²

Magdalena Twardowska-Zin

Magdalena Twardowska-Zin

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

Magdalena Twardowska-Zin

Magdalena Twardowska-Zin

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł38,78 m² 19 597,73 zł/m²

Karolina Szczudlińska

Karolina Szczudlińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomosci Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach z widokiem na panoramę Warszawy. Na...

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł50 m² 18 800 zł/m²

Karolina Szczudlińska

Karolina Szczudlińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomosci Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Chomiczówce. Na 50 m2 składają się: - duży pokój...

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,27 m² 16 835,66 zł/m²

Karolina Szczudlińska

Karolina Szczudlińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Na 52,27 m2 składają się: - pokój dzienny...

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł79 m² 17 088,61 zł/m²

Karolina Szczudlińska

Karolina Szczudlińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Na 79 m2 składają się: - duży pokój...

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł46,90 m² 16 567,16 zł/m²

Karolina Szczudlińska

Karolina Szczudlińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie. Na niespełna 47 m2 składają się: -...

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł51 m² 15 588,24 zł/m²

Karolina Szczudlińska

Karolina Szczudlińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Na 51 m2 składają się: - pokój połączony z widna...

Szczegóły ogłoszenia

944 630 zł42,94 m² 21 998,84 zł/m²

Maciej Kołtoniak

Maciej Kołtoniak

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 42.94 m2 znajduje się na 5...

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł54,50 m² 15 577,98 zł/m²

Maciej Kołtoniak

Maciej Kołtoniak

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 54.50 m2 znajduje się na 2...

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł52,24 m² 18 663,86 zł/m²

Maciej Kołtoniak

Maciej Kołtoniak

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni: 52.24 m2 znajduje się na 4...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł21 m² 33 285,71 zł/m²

Maciej Kołtoniak

Maciej Kołtoniak

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni: 21 m2 znajduje się na 11...

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł29,62 m² 19 918,97 zł/m²

Maciej Kołtoniak

Maciej Kołtoniak

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Bemowie. Kawalerka o powierzchni: 29.62 m2 znajduje się na 1...

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł50 m² 17 900 zł/m²

Maciej Kołtoniak

Maciej Kołtoniak

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 50 m2 znajduje się na 1...

Szczegóły ogłoszenia

817 000 zł43 m² 19 000 zł/m²

Maciej Kołtoniak

Maciej Kołtoniak

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 2...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł29,99 m² 16 638,88 zł/m²

Maciej Kołtoniak

Maciej Kołtoniak

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 29.99 m2 znajduje się na 1...

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,50 m² 15 200 zł/m²

Maciej Kołtoniak

Maciej Kołtoniak

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 37.5 m2 znajduje się na 4...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24,70 m² 18 218,62 zł/m²

Maciej Kołtoniak

Maciej Kołtoniak

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Woli. Kawalerka o powierzchni: 24.70 m2 znajduje się na...

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł35,50 m² 19 098,59 zł/m²

Maciej Kołtoniak

Maciej Kołtoniak

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 35.50 m2 znajduje się na 7...

Szczegóły ogłoszenia

752 500 zł43 m² 17 500 zł/m²

Maciej Kołtoniak

Maciej Kołtoniak

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 4...

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł68,07 m² 22 329,95 zł/m²

Maciej Kołtoniak

Maciej Kołtoniak

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 68.07 m2 znajduje się na 1...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

Maciej Kołtoniak

Maciej Kołtoniak

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Pradze. Mieszkanie o powierzchni: 30 m2 znajduje się na 7...

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł77,20 m² 16 839,38 zł/m²

Aleksandra Syrtów

Aleksandra Syrtów

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe z dwoma łazienkami położone...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł90,80 m² 13 215,86 zł/m²

Aleksandra Syrtów

Aleksandra Syrtów

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie w segmencie w Wawrze. Blisko komunikacji,...

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł62 m² 12 500 zł/m²

Aleksandra Syrtów

Aleksandra Syrtów

Profesjonalny Agent

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe ze wschodnią ekspozycją, dużą loggią...

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł37,50 m² 17 866,67 zł/m²

Aleksandra Syrtów

Aleksandra Syrtów

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najbardziej poszukiwanych...

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł96,65 m² 18 106,57 zł/m²

Aleksandra Syrtów

Aleksandra Syrtów

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane na zielonym osiedlu soho...